Forum clan S.with.A

Gaming-ul pentru noi nu e o joaca, e o arta dar si o disciplina.

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Reclamatie Adrián l'enfant merveil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
FANEnudauinapoi

Data de înscriere : 06/07/2017
Localizare : DUST 2

MesajSubiect: Reclamatie Adrián l'enfant merveil   Lun Iul 10, 2017 1:36 am

>Nick-ul jucatorului reclamat: Adrián l'enfant merveil

>Nick-ul tau si numele tau: fanemonster

>Varsta ta: 17

>Data si ora intamplarii (aproximativ): ieri

>Dovada (ss / demo - NU acceptam "copy - paste" din consola): Nu am o dovada, dar va pot spune sincer din inima ca nu v-as mintii vreodata in aceasta viata deoarece voi sunteti motivul pentru care ma joc acest joc si pot spune ca deoarece pentru ca fiindca imi sunteti dragi imi sunteti ca o familie. Deci vreau sa va spun ca reclamatul @Adrián l'enfant merveil nu isi poarta cu stima, mandrie si respect tag-ul echipei noastre iubite de noi toti, nu stiu ce il impiedica, am incercat sa remediez situatia dar nu am avut izbanda. Acest lucru m-a adus aici, defapt am fost impins sa fac asta nu mai puteam sa dorm cu lucrul acesta pe constiinta!

>Ce sanctiune ai vrea sa primeasca?: O mustrare verbala din partea cL-ului nostru RAULTHEGODGLD.

@Adrián l'enfant merveil te rog sa nu te superi pe mine, am facut-o pentru binele tau!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
raulGLD
Admin

Data de înscriere : 01/02/2016
Varsta : 22
Localizare : Baia Mare, Cluj-Napoca

MesajSubiect: Re: Reclamatie Adrián l'enfant merveil   Lun Iul 10, 2017 10:44 am

Reclamatie buna si luata in vizor de catre staff. Vom discuta cu Marius si vom remedia situatia. Poti sa dormi linistit incepand de azi deoarece totul este rezolvat.
O mica observatie, cL-ul clanului este Out|aw.

!S.with.A!_________________!S.with.A!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Join us and play on ESEA! Click the image below to subscribe, it won't cost you extra and it will help us a bit.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
For business inquiries: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://switha.forumz.ro
Buca

Data de înscriere : 06/07/2017

MesajSubiect: Re: Reclamatie Adrián l'enfant merveil   Joi Iul 13, 2017 11:50 pm

@Adrián l'enfant merveil , Sambata in timpul meciurilor nu are voie sa faca camp si nu are voie sa foloseasca AWP , toate rush-urile vor fi initiate de el !!

Hai sa iesim din baza !!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Reclamatie Adrián l'enfant merveil   

Sus In jos

Reclamatie Adrián l'enfant merveil
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum clan S.with.A :: Reclamatii :: Reclamatii: membrii clan-
Mergi direct la: